Najlepsze zestawy do czyszczenia pistoletów- Rozpuszczalnik nitro

Utrzymywanie broni i sprzętu w czystości może być czasami uciążliwe. Osobiście jest to jedno z najbardziej przerażających zadań, jakie mam jako entuzjasta broni palnej, ale wiem, że trzeba to zrobić. Nie ma nic gorszego niż pójście na strzelnicę lub na zawody tylko po to, aby mieć awarię broni z powodu nagromadzenia się zanieczyszczeń, rdzy, a nawet gruzu z lokalnego środowiska.

Zestawy do czyszczenia mogą być świetnym sposobem, aby przynajmniej uporządkować doświadczenie związane z czyszczeniem broni palnej. Kiedy po raz pierwszy zacząłem prowadzić własną kolekcję broni, miałem tylko pudełko na sprzęt pełne plastrów, różnych olejków i rozpuszczalników nitro oraz kilka pędzli tu i tam. Teraz mam zestawy do czyszczenia do prawie każdej torby, jaką można sobie wyobrazić, i nadal mam w domu to samo pudełko na sprzęt – ale teraz jest pełne drobiazgów zestawów do czyszczenia, które zbierałem i niszczyłem / używałem przez lata.

Oto najlepszy zestaw do czyszczenia broni, z którymi się zetknąłem jako właściciel broni palnej.

To świetne prezenty dla nowych właścicieli broni lub przyjaciół, którzy lubią te głupkowate narzędzia w kształcie pistoletu. Zestaw do czyszczenia Rozpuszczalnik nitro jest wyposażony w prawie każde narzędzie potrzebne do serwisowania broni palnej o kalibrze 12 aż do pistoletów 22 l.

Zgrabna obudowa w kształcie pocisku zawiera trzypoziomowy obrotowy uchwyt narzędziowy, który utrzymuje wszystkie narzędzia (i butelkę z rozpuszczalnikiem) w porządku i porządku. Stanowią one wspaniałe prezenty i sprawią, że twoja żona lub współmałżonek nie będzie musiała zostawiać narzędzi do czyszczenia broni leżących wszędzie, ponieważ idealnie komponuje się z każdym biurkiem lub stołem warsztatowym.

Wskazówki dotyczące czyszczenia pistoletu

Czyszczenie pistoletów może być jednocześnie przyjemne i frustrujące. Chociaż osobiście wolałbym strzelać z broni, niż je czyścić – trzeba to zrobić. Upewnij się, że Twoja broń palna jest czysta i wolna od zanieczyszczeń, takich jak brud i kłaczki. Lint może być szczególnie niepokojący dla twojego codziennego pistoletu, więc dobrze jest regularnie dawać temu coś solidnego.

Nowi posiadacze broni mogą kusić, aby posmarować ją dużą ilością oleju, rozpuszczalników lub CLP – staraj się tego nie robić. Niektóre rozpuszczalniki i oleje mogą utrudnić pracę, gdy broń palna zacznie się obracać, zbierając drobiny kurzu, niespalonego proszku lub brudu znajdującego się w powietrzu. Dobrze jest smarować broń, ale na górze pistoletu powinna znajdować się tylko cienka warstwa materiału.

Mamy nadzieję, że możesz nauczyć kogoś innego swoich umiejętności i pomóc w utrzymaniu społeczności związanej z bronią w czystości i bezpieczeństwie przez wiele lat za pomocą tych zestawów do czyszczenia.

Czy pistolety należy czyścić po każdym użyciu?

Wiemy, że to dużo dodatkowej pracy, ale tak, wszystkie pistolety należy czyścić po ich użyciu. Czy to się zawsze zdarza? Oczywiście, że nie, ale pamiętaj o regularnym czyszczeniu broni. Czysty pistolet to bezpieczna broń.

Co się stanie, jeśli nie wyczyszczę pistoletu?

Za każdym razem, gdy jest wystrzeliwany, zarówno propelenty, jak i sama kula pozostawiają osad wewnątrz broni. Ponieważ te pozostałości lub zanieczyszczenia narastają, mogą wpływać na dokładność, wydajność i bezpieczeństwo.