Posted on: 13 lipca, 2021 Posted by: admin Comments: 0

Chociaż wybór dobrego rozpuszczalnika do czyszczenia nie jest trudny, jest tak wiele do wyboru, że może to być mylące. Mamy nadzieję, że nasza lista zawiera odpowiedzi na większość najczęściej zadawanych pytań, ale chcieliśmy podać kilka innych wskazówek i wskazówek dotyczących wyboru najlepszego rozpuszczalnik nitro do czyszczenia pistoletów.

Zabezpiecz swoją broń palną

Podczas czyszczenia broni palnej powinieneś używać dobrego imadła, aby ją zabezpieczyć. Chociaż nie jest to całkowicie konieczne, zapobiegnie zarysowaniu wnętrza lufy i uszkodzeniu innych części broni.

Nie popełnij błędu, używając tradycyjnego imadła stołowego, ponieważ może to ŁATWO uszkodzić twoją broń palną.

Korzystanie z dobrej maty do czyszczenia pistoletów może również pomóc w uratowaniu powierzchni.

Jeśli wycieknie rozpuszczalnik nitro po całym drewnianym stole, może być trudno go usunąć.

Wszystko na pokrycie drogich powierzchni jest zawsze dobrym pomysłem. Łatwo jest zrobić samodzielną matę do pistoletu za kilka dolarów i może zaoszczędzić czas i pieniądze, gdy butelka rozpuszczalnik nitro przewróci się i rozleje wszędzie.

Nie pozwól mu przeciekać!

Zawsze sprawdzaj, czy czapka jest założona bardzo ciasno. Wiele osób często skarży się na to, że ich rozpuszczalnik nitro przecieka na całym sprzęcie i może to zepsuć, ponieważ trudno się wydostać. Można tego po prostu uniknąć, dokręcając pokrywkę lub upewniając się, że podczas pakowania butelka nie jest odwrócona do góry nogami.

LUB

Użyj kilku plastikowych butelek, które nie przeciekają i oznacz je. Lubię to robić, ponieważ w jednym pudełku można przechowywać kilka mniejszych butelek z rozpuszczalnikiem do czyszczenia.

Jeśli planujesz zabrać ze sobą rozpuszczalniki na zdjęcia, powinieneś zawsze trzymać je w dobrym pudełku do czyszczenia pistoletu. Może to być coś tak prostego, jak pudełko na sprzęt lub torba na zestaw do czyszczenia broni. Wiadomo, że wiele rozpuszczalników wycieka, dlatego ważne jest, aby trzymać je oddzielnie od codziennego sprzętu.

Jaka jest pogoda?

Jedną z najważniejszych rzeczy do rozważenia przy wszystkich rozpuszczalnik nitro jest klimat. Jeśli nosisz spray w aerozolu na mroźne zimno, możesz mieć kilka problemów z zamarzaniem.

Rodzaj rozpuszczalnik nitro, którego używasz, powinien być dostosowany do klimatu, w którym będziesz fotografować. Większość rozpuszczalników wymienionych na tej stronie działa w ekstremalnych

warunkach pogodowych, ale nie wszystkie z nich są do tego przystosowane, więc upewnij się, że dokładnie sprawdziłeś .

Rodzaje broni palnej

Różne rozpuszczalniki są produkowane dla różnych rodzajów broni palnej. Jeśli czyścisz antyczny czarny pistolet proszkowy o wartości 5000 USD, możesz zwrócić szczególną uwagę na swoje rozpuszczalniki.

Większość tych rozpuszczalników jest przeznaczona do typowej nowoczesnej broni palnej. Sprawdzą się jednak w przypadku starszej broni palnej i nie powinieneś się zbytnio martwić.

Dlaczego rozpuszczalniki do czyszczenia pistoletów są ważne

Chcesz chronić swoją broń przed żywiołami i upewnić się, że będzie strzelać, kiedy tego chcesz.

To jest celem rozpuszczalnika do czyszczenia pistoletów.

Niektóre rozpuszczalniki są lepsze od innych, a niektóre są przeznaczone do wykonywania określonych zadań.

Staramy się przedstawić trochę informacji o każdym innym rozpuszczalniku, abyś mógł podjąć świadomą decyzję. Chociaż mamy osobiste ulubione rozpuszczalniki, nie chcemy, aby odzwierciedlały twój proces decyzyjny, ponieważ jest ich tak wiele, że nie miałem okazji wypróbować ich wszystkich.

Utrzymanie broni palnej w czystości przy użyciu dobrego rozpuszczalnika do czyszczenia (CLP) jest prawdopodobnie najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić. Oprócz poświęcenia czasu na używanie odpowiedniego zestawu do czyszczenia pistoletu, aby go regularnie czyścić.

Musisz zapobiegać gromadzeniu się wilgoci i kondensacji. Jeśli twój pistolet jest wilgotny i zostawisz go na półce lub w sejfie na kilka dni, przekonasz się, że może szybko rdzewieć. Jakakolwiek woda pozostawiona na twojej broni to bardzo zły pomysł i może szybko ją zrujnować.

Nasz werdykt: Jaki jest najlepszy rozpuszczalnik nitro do czyszczenia pistoletów?

Najlepszy rozpuszczalnik do czyszczenia broni 1 W zeszłym miesiącu odbyliśmy głosowanie w klubie strzeleckim, do którego należę i oto wynik. Przytłaczająca większość naszych członków od wielu lat używa narzędzia rozpuszczalnik nitro i bardzo się do niego przywiązała.

Chociaż należy go stosować w połączeniu z innymi rozpuszczalnikami, ponieważ technicznie nie jest to rozpuszczalnik nitro – jest najlepszym środkiem do czyszczenia otworów. Jest to jednak tylko środek czyszczący, a nie smar lub środek ochronny. Znam kilka osób, które używają go jako CLP i ich pistolety są w porządku, ale lubię używać sprayów w aerozolu.

rozpuszczalnik nitro to mój wybór i używam go od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł. Jedna mała puszka tego materiału może ci wystarczyć na około 2 lata i jest to jeden z najlepszych aerozoli CLP na rynku, bez problemu.

Wniosek

Wybór najlepszego rozpuszczalnik nitro do czyszczenia broni jest bardzo ważny, jeśli chcesz, aby Twoja broń palna działała z najwyższą wydajnością. Nie idź tylko z produktami znanych marek i miej nadzieję na najlepsze, ponieważ cały czas pojawiają się nowe produkty, które wykorzystują nowe technologie.

Mamy nadzieję, że czytając tę ​​listę rozpuszczalników do czyszczenia broni, nauczyłeś się kilku rzeczy. Dowiedzieliśmy się, że nie ma wszystkiego w jednym najlepszym rozpuszczalniku do czyszczenia pistoletów i może być konieczne użycie kilku rozpuszczalników, aby utrzymać broń w czystości w zależności od potrzeb.